Susipažinkite – 2020 m. vertinimo komisijos nariai

20 November, 2020
Comments Off on Susipažinkite – 2020 m. vertinimo komisijos nariai

Debiutiniais metais Karalienės Silvijos slaugos apdovanojimui Lietuvoje slaugytojai ir slaugos studentai pateikė daugybę idėjų! Iš jų finalą pasieks šešios idėjos: penkias idėjas atrinks komisijos nariai, šeštoji bus renkama viešo balsavimo būdu socialiniuose tinkluose iš komisijos sudaryto idėjų-pretendenčių dešimtuko. Gruodžio pradžioje visi Karalienės Silvijos slaugos apdovanojimo Lietuvoje finalininkai susitiks su komisija ir bus išrinkta geriausia šių metų idėja. Geriausios idėjos / sprendimo rinkimai yra be galo atsakingas projekto etapas, todėl mes užtikriname patikimą ir skaidrų vertinimą, kurį atliks komisijos nariai. Susipažinkite su jais:  


Komisijai pirmininkaus Alma Pundziūtė – būsimųjų slaugos namų ir Karalienės Silvijos slaugos apdovanojimo Lietuvoje įgyvendintojų „Addere Care“ (projekto organizatorius Lietuvoje) vadovė. Steigdama slaugos namus, Alma kasdien ieško sprendimų, kaip tobulinti slaugos sektorių ir kurti patogią ir saugią kasdieną būsimiesiems „Addere Care“ gyventojams bei komandai. Šioje veikloje labai pasitarnauja principas, kuriuo Alma vadovaujasi visur gyvenime – pirmiausia iššūkius stengtis įveikti pačiam. Tokios atsakomybės ji skatina imtis ir kitus.

Alma Pundziūtė. Asm. archyvo nuotr.

Aušra Visockė – rinkos plėtros vadovė Švedijos įmonėje „Swedish Care International“ (projekto iniciatorius), įsteigusioje ir koordinuojančioje tarptautinį Karalienės Silvijos slaugos apdovanojimą. Aušra jau penkerius metus kasdien dirba kartu su geriausiais Švedijos bei pasaulio demencijos ir pagyvenusių žmonių slaugos ekspertais. Ji nuolat bendrauja su kitų šalių slaugos organizacijomis, savo veikloje siekiančiomis įskiepyti gerąsias Švedijos praktikas, tad puikiai išmano pagrindinius slaugos iššūkius skirtingose valstybėse. Aušra taip pat turi inovacijų diegimo, el. paslaugų vystymo ir organizacijų plėtros patirties tiek nevyriausybiniame (Jaunimo linijoje), tiek privačiajame (konsultacijų įmonėje EY) sektoriuose Lietuvoje. Aušros tarptautinė patirtis ir sveikatos apsaugos, ypač demencijos slaugos, išmanymas daugybėje šalių, įneš tarptautinę perspektyvą į komisijos darbą.

Aušra Visockė. Asm. archyvo nuotr.

Dr. Daiva Zagurskienė – Lietuvos slaugytojų vadovų sąjungos (projekto partneris Lietuvoje) prezidentė, LSMUL Kauno klinikų Slaugos koordinavimo tarnybos vadovės pavaduotoja ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Slaugos fakulteto Slaugos ir rūpybos katedros lektorė. Daiva gyvenime vadovauja principu, kad kiekvienas turėtų elgtis su kitu taip, kaip norėtų, kad elgtųsi su juo pačiu.

Dr. Daiva Zagurskienė. Asm. archyvo nuotr.

Švedijos ambasados Vilniuje (projekto partneris Lietuvoje) atstovė spaudai, projektų koordinatorė Giedrė Berželionytė.

Giedrė Berželionytė. Asm. archyvo nuotr.

Baltijos šalių paliatyviosios priežiūros asociacijos įkūrėjas ir vadovas bei Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto lektorius Marius Čiurlionis yra kitas apdovanojimo komisijos narys. Marius sako, kad žinojimas yra raktas į sėkmę, todėl mokslas ir švietimas turi būti visuomenės prioritetai.

Marius Čiurlionis. Asm. archyvo nuotr.

Neringa Čiakienė – Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos direktorė, atsakinga už kasdienį POLA veiklos organizavimą. Neringa yra buvusi diplomatė, turinti beveik 15 metų vadovaujamo darbo patirtį, buvo viena iš vadovų organizuojant Lietuvos pasirengimo narystei Europos Sąjungoje procesus, kuriant Lietuvos narystės ES sistemą, buvo atsakinga už Lietuvos pasirengimo pirmininkauti ES Tarybai finansinių ir žmogiškųjų resursų planavimą. Neringa tiki, kad bet kuris iššūkis – kad ir koks bauginantis iš pradžių beatrodytų – visada yra įveikiamas.

Neringa Čiakienė. Asm. archyvo nuotr.

Justina Znotinaitė, projekto partnerio Lietuvoje UAB „Corpus Medica“ med. priemonių ir projektų vadovė, sako, kad džiaugsmas ir begalinis pasididžiavimas – tai žodžiai apibūdinantys emocijas, kurias ji jaučia kalbėdama apie iniciatyvius kolegas, įkvepiačius savo idėjomis ir darbais. Nesvarbu, ar iniciatyvumas pasireiškia tobulinant darbo organizavimą, ar puoselėjant tarpusavio santykius, ar tiesiog gerinant teikiamų paslaugų kokybę: net pačios paprasčiausios, tačiau tinkamai atskleistos idėjos gali sulaukti palaikymo ir turėti įtakos įgyvendinant teigiamus pokyčius tiek organizacijos, tiek pacientų labui.

Justina Znotinaitė. Asm. archyvo nuotr.

In News

Comments are closed.

About Us

Ut non nulla mi, eget imperdiet sem. Nam lacus ligula, venenatis vel aliquet eu, venenatis congue magna. Sed rutrum faucibus semper.

  • QUEEN SILVIA NURSING AWARD

    2013 m. gruodžio 13 d. įsteigtas kaip dovana Jos Didenybės Švedijos Karalienės Silvijos 70-ojo jubiliejaus proga. Apdovanojimą įsteigė Swedish Care International ir partneriai.

    Skaityti daugiau

  • APDOVANOJIMO MISIJA

    Apdovanojimas skiriamas siekiant suteikti galimybę ir paskatinimą slaugos studentams bei kūrybingai prisidėti prie pagyvenusių žmonių ir sergančiųjų demencija slaugos tobulėjimo.

    Skaityti daugiau