Apie apdovanojimą

Karalienės Silvijos slaugos apdovanojimas yra unikalus projektas, skirtas išskirtinai slaugos studentams, o 2020 metais – ir praktikuojantiems slaugytojams.

Istorija

Karalienės Silvijos slaugos apdovanojimas pirmąkart įsteigtas Jos Didenybės Švedijos Karalienės Silvijos 70-ojo jubiliejaus garbei (2013 m. gruodžio 13 d.). Apdovanojimu iniciatoriai siekė sukurti sąlygas ilgalaikiams teigiamiems pokyčiams pagyvenusių asmenų sveikatos priežiūros srityje.

Tikslas

Siūlydamas idėjas ir įgūdžius tinkamai bei tvariai visuomenės sveikatos priežiūrai – daugiausiai dėmesio skiriant pagyvenusiems asmenims –, apdovanojimas padės sprendžiant vieną didžiausių ateities iššūkių, su kuriais susiduriame. Raktas į sėkmę yra tinkamų įgūdžių pritraukimas ir kompetentingų studentų skaičiaus augimas. Jų lavinimas yra nepaprastai svarbus sveikatos priežiūros vystymuisi.

Misija

Apdovanojimas skiriamas siekiant suteikti galimybę ir paskatinimą slaugos studentams bei kūrybingai prisidėti prie pagyvenusių asmenų bei sergančiųjų demencija priežiūros tobulinimo, o taip pat:

 1. Skatinti idėjų mainus ir dialogą apie slaugos ir priežiūros tobulinimo galimybes.
 2. Atkreipti dėmesį ir kelti slaugos mokslo prestižą bei didinti slaugytojų galimybes ateityje.

Apdovanojimas

2020 metais Karalienės Silvijos slaugos apdovanojimas bus teikiamas tiek slaugos studentams, tiek praktikuojantiems slaugytojams Lietuvoje, Švedijoje, Suomijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje.

Geriausios idėjos autoriai iš kiekvienos šalies gaus 6 tūkst. eurų stipendiją bei galimybę dalyvauti individualizuotoje stažuotėje. Tai laureatui suteiks unikalią galimybę patirti skirtingas patirtis sveikatos priežiūros ir susijusiuose sektoriuose.

Nepamirškite perskaityti Dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K.) apie projektą tam, kad įsitikintumėte, jog galėsite dalyvauti stažuotėje, kuri yra esmingai svarbus apdovanojimo programos elementas.

Dalyvavimas individualiai parengtoje stažuotėje geriausios idėjos autoriui yra privaloma projekto dalis. Stažuotės apimtis ir turinys bus suformuoti laureato, projekto organizatorių ir partnerių atsižvelgiant į būsimo stažuotojo galimybes.

Geriausios idėjos autorius išrenkamas dviem atrankos etapais. Pirminę atranką atlieka žiuri komisijos nariai ir projekto socialiniuose tinkluose balsuojantys vartotojai. Antrojo etapo metu šeši finalistai pakviečiami į žiuri komisijos posėdį, kuriame pristato savo idėjas. Norėdami gauti daugiau informacijos,perskaitykite D.U.K.

Taip pat bus pripažinta laureato mokslo įstaiga ar darbdavys.

Atminkite, kad pareiškėjas išsaugo visas intelektinės nuosavybės teises, tačiau projekto organizatoriai pasilieka teisę skelbti projektui pateiktas idėjas įvairiais komunikacijos kanalais. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite D.U.K.

Karalienės Silvijos slaugos apdovanojimas buvo įsteigtas organizacijos Swedish Care International bei padedančių partnerių.

» Daugiau apie stažuotę

Comments are closed.

About Us

Ut non nulla mi, eget imperdiet sem. Nam lacus ligula, venenatis vel aliquet eu, venenatis congue magna. Sed rutrum faucibus semper.

 • QUEEN SILVIA NURSING AWARD

  2013 m. gruodžio 13 d. įsteigtas kaip dovana Jos Didenybės Švedijos Karalienės Silvijos 70-ojo jubiliejaus proga. Apdovanojimą įsteigė Swedish Care International ir partneriai.

  Skaityti daugiau

 • APDOVANOJIMO MISIJA

  Apdovanojimas skiriamas siekiant suteikti galimybę ir paskatinimą slaugos studentams bei kūrybingai prisidėti prie pagyvenusių žmonių ir sergančiųjų demencija slaugos tobulėjimo.

  Skaityti daugiau